Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ polyurethane bar ] mecz 15 produkty.
PU Polyurethane Rubber round Bar Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Elastic Industrial abrasion resistance Oil Resistant PU Polyurethane Rubber Bar Rod Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Anti-Pressing PU Polyurethane Rubber Rod Hardness 60 shore A ~98 shore A Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Extruded Polyurethane PU V-Belt with 70A-80A Hardness for Conducting Applications in Textile Machinery
| Tworzywo: | Poliuretan |
|---|---|
| Twardość: | 70A-80A |
| Szerokość (x): | 6 mm, 8 mm, 10 mm, 13 mm, 17 mm, 22 mm |
Elastic Natural Color Polyurethane wear plate Hardness 45 shore A ~98 shore A
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Abrasion Resistance PU / Polyurethane Sheet Hardness 45 - 98 Shore A
| Zakres twardości: | Od 45 brzegu A do 98 brzegu A |
|---|---|
| Szerokość: | 500mm ~1000mm |
| Długość: | 500 mm ~ 2000 mm |
Electric insulation and Abrasion Resistance PU Polyurethane Rubber Solid round Bar Rod, Polyurethane Rubber Sheet
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 10 working days After deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Customized Conducting PU V-Belt with 70A-80A Hardness and Oil Resistant Properties for Textile Machinery
| Tworzywo: | Poliuretan |
|---|---|
| Typ profilu: | Profil T |
| Główna funkcja: | Kierowanie |
75shore A ,8*5mm,10*6mm type PU Conducting Bar Polyurethane V Belt for Processing Industry
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |
Industrial Extruded Polyurethane PU T Profile conducting bar extrusion baffle
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

