Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ reinforce cord round belt ] mecz 141 produkty.
Red White Green Hardness 90a Pu V Belt 30m Per Roll For Ceramic Production Lines
| Główna funkcja: | Transmisja napędu |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |
Pasy transmisyjne z wytłaczanego poliuretanu PU
| twardość: | 90 A |
|---|---|
| materiał: | importuj materiał PU; |
| odporne na ciepło: | -30 ℃-80 ℃ |
Wide Application Temperature Transmission Urethane Belt For Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| szybkość rozciągania: | 1,5-3% |
Poliuretanowy pasek klinowy A-13/B-17/C-22 Pas transmisyjny Przemysł odporny na zużycie
| twardość: | 90 A |
|---|---|
| materiał: | POLIURETAN |
| odporne na ciepło: | -30 ℃-80 ℃ |
Zakres temperatur przekładni poliuretanowej paska klinowego -35ºC - 80ºC
| Materiał: | Poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Kolor czerwony |
| Długość: | 30m/rolka |
85A-90A gładki czerwony poliuretanowy pas transmisyjny z poliuretanu
| powierzchnia: | gładki |
|---|---|
| kolor: | czerwony |
| twardość: | 85A-90A |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| Główna funkcja: | Transmisja napędu |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| Główna funkcja: | Transmisja napędu |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| Główna funkcja: | Pas transmisyjny |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |

