Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ reinforce cord round belt ] mecz 141 produkty.
Alkali Resistant Smooth 80A Polyurethane V Belt For Conveyor
| material: | material |
|---|---|
| color: | red color |
| length: | 30m/roll |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Materiał: | PU |
Szorstki okrągły pasek poliuretanowy, paski napędowe o przekroju okrągłym do tekstyliów
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Materiał: | PU |
Smooth Surface urethane cord Rohs Approved / Low Compression transmission belt
| kolor: | kolor pomarańczowy |
|---|---|
| twardość: | 90A |
| długo: | 400 m/rolka |
Smooth round rubber belts / High tensile polyurethane cord 90A
| Kolor: | kolor pomarańczowy |
|---|---|
| twardość: | 90A |
| długo: | 400 m/rolka |
Green 85A Rough Round rubber Belts Newspaper Conveying High Tensile
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
5mm PU Belt Transmission Urethane Belting Good Resistance To Fuel
| materiał: | PU |
|---|---|
| rodzaj: | Okrągły pasek z PU |
| color: | orange |
50m Per Roll Round Pu Extruded Belt Diameter 10 Mm - 16 Mm Orange
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
High strength PU belt transmission , Good Resistance To Fuel
| materiał: | PU |
|---|---|
| rodzaj: | Okrągły pasek z PU |
| kolor: | Pomarańczowy |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |

