Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ reinforce cord round belt ] mecz 141 produkty.
Red Polyurethane PU extruded belt Hardness 90A Tear Strength
| Główna funkcja: | Transmisja napędu |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |
Red Transmission Polyurethane Flat Belt Low Compression Set Industry Textile Machines
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Red 90A Polyurethane V Belt Transmission belt Ceramic industrial
| kolor: | czerwony |
|---|---|
| materiał: | PU |
| twardość: | 90A |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| powierzchnia: | gładki |
|---|---|
| kolor: | czerwony |
| twardość: | 85A-90A |
Paski z kauczuku Kevlarowego 12 mm z kauczuku stalowego, przemysłowy pasek rozrządu
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego. |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z góry, 50% saldo przed wysyłką |
OEM Wykonane na zamówienie taśmy nylonowe A-13, B-17, C-22, wzmocnione pasy poliuretanowe / paski kevlarowe
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z góry, 50% saldo przed wysyłką |
OEM Nylon na zlecenie, pasek klinowy z poliestru pasowego nośnego 300 kg ~ 600KG wytrzymałość na rozciąganie Kevlar Belts
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z góry, 50% saldo przed wysyłką |
red hardness 90 A Low Compression PU Round Conveyor Belt for Ransmission Machine
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |

