Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ reinforce cord round belt ] mecz 141 produkty.
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
2mm - 20mm 100% Pure Polyurethane Urethane Round Belt For Textile
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Color: | Dark Green |
| Materiał: | PU |
Drak Green Color Szorstki poliuretanowy okrągły pas do tkanin, Pu Round Belt
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Materiał: | PU |
Kolorowy szorstki okrągły pas poliuretanowy do tekstyliów Pu Drak Green 30 m/rolka
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Materiał: | PU |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Material: | PU |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
8 Mm 100m Per Roll Pu Round Belt Transmission And Distribution
| twardość: | 85A |
|---|---|
| kolor: | Ciemnozielony |
| Rodzaj: | Okrągły pasek z PU |

