Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ reinforce cord round belt ] mecz 141 produkty.
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Model nr: | Dia 2 mm-20 mm |
|---|---|
| Typ: | Okrągły pasek z PU |
| Tworzywo: | pu |
Przekrój przewodu okrągłego poliuretanu o średnicy 15 mm
| materiał: | PU |
|---|---|
| Długość: | 30 metrów / rolki |
| Twardość: | 85 brzegowy A ~ 90 brzegowy A |
Low compression Polyurethane Round Belt / Smooth Round Drive Belts
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| surface: | smooth |
Oil-Resistant Polyurethane Round Belt with Shore A 90 Hardness and Diameter 2-20mm for Drive Transmission
| Model nr: | JN20169 |
|---|---|
| Typ: | Okrągły pasek z PU |
| Tworzywo: | pu |
2mm pomarańczowy poliuretanowy okrągły pasek ze wzmocnionym sznurkiem 85A
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Twardość: | 85A-90A |
OEM Niestandardowe pasy poliuretanowe z nylonu, paski kevlarowe wzmocnione
| Szczegóły pakowania: | Normalne opakowanie. Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego. Lub według opinii klien |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z wyprzedzeniem, 50% salda przed wysyłką; Western Union; L / C |
Paski z kauczuku nylonowego o wysokiej wytrzymałości na zęby / paski do kabli do kosiarek
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z góry, 50% saldo przed wysyłką |
Napędowy okrągły pas poliuretanowy szeroko stosowany w tekstyliach, o chropowatej powierzchni
| twardość: | 85A-90A |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| szybkość rozciągania: | 1,5-3% |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Model nr: | JN20169 |
|---|---|
| Typ: | Średnica 2 ~ 20 mm |
| Tworzywo: | pu |
OEM Niestandardowy nylon 6 mm, paski kevlarowe Pasy poliuretanowe wzmocnione / paski kevlarowe
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego. |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z góry, 50% saldo przed wysyłką |

