Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ reinforce cord round belt ] mecz 141 produkty.
Orange PU Polyurethane Round Belt anti static with 3mm - 8mm Textile
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| twardość: | 85A-90A |
| długo: | 30 m/rolka |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| powierzchnia: | surowy |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| średnica: | 6mm |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| powierzchnia: | surowy |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| średnica: | 6mm |
Resistant to oil Polyurethane Round Belt Urethane Belting for Packing line
| powierzchnia: | gładki |
|---|---|
| kolor: | Pomarańczowy |
| średnica: | 10mm |
Średnica 8mm pomarańczowy kolor PU Transpretacja Poliuretanowe paski klinowe
| materiał: | PU |
|---|---|
| typu: | PU okrągły pasek |
| Kolor: | Pomarańczowy |
Conveyor Rough Polyurethane Round Belt For Floor And Roof Tiles Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
Polyurethane Products Red Round Belting Oil - Resistant Acid
| color: | red |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Green Hardness 85A Polyurethane Round Belt with large Diameter
| hardness: | 85A |
|---|---|
| colour: | green |
| longth: | 100m/roll |
Średnica 12 mm Powierzchnia okrągłego paska z pomarańczowego uretanu Wzmocniony gładki kord
| Długość: | 30 metrów /rolki |
|---|---|
| kolor: | Pomarańczowy |
| Twardość: | 90A |

