Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
PU Flat Transmission Belt Low Compression Set industry machines
| Główna funkcja: | Pas transmisyjny |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |
High Tensile White Polyurethane V Belt / PU Sandwich Belt For Textile
| Main function: | Transmission Belt |
|---|---|
| Hardness: | 90 shore A |
| Material: | PU |
Wytłaczany pasek PU o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i rozdarcie do przenośników podłogowych i dachowych
| Twardość: | 90 brzeg A |
|---|---|
| Długość: | 30 metrów /rolki |
| materiał: | PU |
Anti static Polyurethane Round Belt / PU smooth round belt wood processing
| Length: | 100 meter /rolls |
|---|---|
| Hardness: | 85 shore A ~ 90 shore A |
| color: | Green color |
Textile Polyurethane Flat Belt , Reinforced Cord Transmission belt
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Main function: | Drive,transmission, |
| material: | PU |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| materiał: | PU |
|---|---|
| Twardość: | 75A-90A |
| Kolor: | dowolny kolor |
Średnica 12 mm Powierzchnia okrągłego paska z pomarańczowego uretanu Wzmocniony gładki kord
| Długość: | 30 metrów /rolki |
|---|---|
| kolor: | Pomarańczowy |
| Twardość: | 90A |
85A 100m okrągły pasek poliuretanowy wzmocniony do przenoszenia
| Nazwa: | Okrągły pasek poliuretanowy |
|---|---|
| Kolor: | czerwony zielony |
| Twardość: | 85A-90A |
Orange Smooth Polyurethane Round Belt PU Round Belt SGS ISO9001: 2008 Certified Diameter 2-20mm
| Model nr: | Dia 2 mm-20 mm |
|---|---|
| Typ: | Okrągły pasek z PU |
| Tworzywo: | pu |
Heavy Duty T2.5 Open Ended PU Polyurethane Timing Belt with reinforced steel cord
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

