Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
Ceramiczne przemysłowe Przekazywanie pasów klinowych Poliuretan V Pas
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z góry, 50% saldo przed wysyłką |
Poliuretanowy pasek klinowy Łatwy do stopienia Łączony płaski pas poliuretanowy A-13 B-17 C-22
| Materiał: | importuj materiał PU |
|---|---|
| Kolor: | Kolor czerwony |
| długość: | 30m/rolka |
90A Twardość 17mm B Sekcja V Pas Poliuretanowe sekcje paska klinowego
| Kolor: | Dowolny kolor |
|---|---|
| Długość: | 30m/rolka |
| Rodzaj: | Pas V |
Twardość 90A Poliuretanowa okrągła taśma napędowa 20 mm Wysoka wytrzymałość na rozciąganie
| Materiał: | poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Twardość: | 85A-90A |
90A Poliuretanowe okrągłe taśmy napędowe 20 mm o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie
| Materiał: | Poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Twardość: | 85A-90A |
Okrągły pasek poliuretanowy w kolorze zielonym Twardość 85A Pas transmisyjny 400 m/rolka
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Kolor: | zielony kolor |
| Twardość: | 85A |
Polyuretanowy szorstki okrągły pas twardość 88A pas przesyłowy 400m / rolka
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Kolor: | zielony kolor |
| Twardość: | 85A |
OEM Industrial Flex Open End Polyurethane Timing Belt for Transmission
| Packaging Details: | Normal packing. Inner packing is plastic film .outer packing is carton . Or according to customers' |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 15 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment ; Western Union ; L/C |

