Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
Przenośny Przenośnik Przenośny zielony szorstki PU Cord polyurethane round belt
| Twardość: | 85 brzegów A |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| materiał: | PU |
Pu Cord Polyurethane Round Belt / Urethane Drive Belts textile industry
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Kolor zielony i pomarańczowy gładki i szorstki Przemysłowy przekładniowy pas uretanowy Pasek poliuretanowy połączony
| Długość: | 400 m / rolka 200 m / rolka |
|---|---|
| twardość: | 90 A |
| Kolor: | Pomarańczowy i zielony |
Gładka, szorstka, przemysłowa przekładnia uretanowa z okrągłym paskiem Przewód poliuretanowy podłączony
| Długość: | 400m/rolka 200m/rolka |
|---|---|
| Twardość: | 90 A |
| Kolor: | pomarańczowy i zielony |
PU round drive belts smooth for Transmission , High stretch
| color: | orange |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Drak Green Color Szorstki poliuretanowy okrągły pas do tkanin, Pu Round Belt
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Materiał: | PU |
PU Round Conveyor Urethane Belts Industrial Transmission 80A
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Materiał: | PU |
Flexure resistant 2mm - 20mm 100% pu round belt For packing
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Ciemnozielony |
| Material: | PU |
2mm pomarańczowy poliuretanowy okrągły pasek ze wzmocnionym sznurkiem 85A
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Twardość: | 85A-90A |
PU Polyurethane Round Belt Good Resistance , Green Round Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |

