Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Tensile Strength Polyurethane Round Belt / Green PU Extruded Belt
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
A-13 Czerwony poliuretanowy pasek klinowy PU z sekcją V do skrzyni biegów
| Kolor: | Dowolny kolor |
|---|---|
| Długość: | 30m/rolka |
| Rodzaj: | Poliuretanowy pasek o przekroju V |
Okrągły pasek z poliuretanu PU Dobra odporność Zielony 300 m/rolka
| Kolor: | Zielony |
|---|---|
| Materiał: | PU |
| długość: | 300m/rolka 200m/rolka 100m/rolka |
2mm pomarańczowy, wzmocniony, poliuretanowy, okrągły sznurek do opasania
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Twardość: | 85A-90A |
90A 400m PU Okrągły pas napędowy z poliuretanu 400m
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Twardość: | 85A-90A |
85A - 90A PU Round conveyor Belt Fuels Oxygen Glass For Industry
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
90A 400m PU Okrągły pasek Poliuretanowa okrągła taśma napędowa
| Materiał: | PU |
|---|---|
| Kolor: | Dowolny kolor |
| Twardość: | 85A-90A |
90A Hardness PU Round Belt with Smooth Surface SGS ISO9001: 2008 Certified Polyurethane Round Belt
| Model nr: | JN20169 |
|---|---|
| Typ: | Średnica 2 ~ 20 mm |
| Tworzywo: | pu |
3mm zielony kolor i pomarańczowy kolor Średnica Przekazy przemysłowe PU Polyurethane Round Belt cord
| Długość: | 400 m / rolki |
|---|---|
| Twardość: | 85 brzeg A -90 brzegu A |
| Kolor: | Pomarańczowy lub zielony |

