Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ reinforce cord round belt ] mecz 141 produkty.
Custom Made industrial Kevlar Polyurethane Belt With Nylon Cord
| Hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
|---|---|
| Length: | 100 meter /rolls 50m/ roll 30m / roll |
| color: | any color |
Nylon Kevlar Mower Belts , industrial timing belt Low Stretch
| Packaging Details: | Inner packing is plastic film .outer packing is carton |
|---|---|
| Delivery Time: | Within 5 working days After receipt of your deposit |
| Payment Terms: | T/T, 50% payment in advance ,50% balance before shipment |
Professional Small Pulley PU V Belt High Abrasion Resistance10mm - 13mm
| materiał: | PU |
|---|---|
| Twardość: | 75A-90A |
| Kolor: | dowolny kolor |
Bright Color Surface Finish Belt for Convey , Polyurethane Super Grip V Belt
| material: | PU |
|---|---|
| Hardness: | 75A-90A |
| Color: | any color |
OEM Steel Cord kevlar pasek rozrządu przeciwkorozyjny dla przemysłu
| Szczegóły pakowania: | Opakowanie wewnętrzne to folia z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Czas dostawy: | W ciągu 5 dni roboczych Po otrzymaniu wpłaty |
| Zasady płatności: | T / T, 50% płatności z góry, 50% saldo przed wysyłką |
90A Twardość 17mm B Sekcja V Pas Poliuretanowe sekcje paska klinowego
| Kolor: | Dowolny kolor |
|---|---|
| Długość: | 30m/rolka |
| Rodzaj: | Pas V |
A-13 Czerwony poliuretanowy pasek klinowy PU z sekcją V do skrzyni biegów
| Kolor: | Dowolny kolor |
|---|---|
| Długość: | 30m/rolka |
| Rodzaj: | Poliuretanowy pasek o przekroju V |
Poliuretanowy pasek klinowy Łatwy do stopienia Łączony płaski pas poliuretanowy A-13 B-17 C-22
| Materiał: | importuj materiał PU |
|---|---|
| Kolor: | Kolor czerwony |
| długość: | 30m/rolka |
dowolny kolor PU Poliuretanowy pasek klinowy z grzbietem grzbietowym 30m/rolka PU Pas transmisyjny do maszyn przemysłowych
| twardość: | 90 A |
|---|---|
| Materiał: | importuj materiał PU |
| Odporne na ciepło: | -30℃-80℃ |
85A Hardness Polyurethane V Belt with A, B, C, D, M, Z Specification for Drive Transmission in -35 to 80 Temperature Range
| Tworzywo: | pu |
|---|---|
| Materiał wewnętrzny: | pu |
| Twardość: | 85a |

