Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
85A-90A gładki czerwony poliuretanowy pas transmisyjny z poliuretanu
| powierzchnia: | gładki |
|---|---|
| kolor: | czerwony |
| twardość: | 85A-90A |
Conveyor High Density Polyurethane Round Belt Wear Resistant
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | green or as your require |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Conveyor 200m / roll
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | PU |
Good Weatherability High Impact Resistance Tensile Strength Polyurethane Round Belt For Industrial
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll |
Diameter: 2mm--30mm Good Weatherability Polyurethane Round Belt High Impact Resistance
| Tensile Strength: | 55N/mm2 |
|---|---|
| color: | green |
| material: | PU |
Hardness 90A Polyurethane Belting High Tensile And Tear Strength
| color: | red white green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 30 m/roll |
Industrial Transmission Polyurethane Round Belt Green Round Belt
| Twardość: | 85 brzeg A |
|---|---|
| Kolor: | Zielony |
| Materiał: | PU |
Urethane tranmission red Polyurethane V Belt for driving , wear resistant
| powierzchnia: | gładki |
|---|---|
| kolor: | czerwony |
| twardość: | 85A-90A |
Zakres temperatur przekładni poliuretanowej paska klinowego -35ºC - 80ºC
| Materiał: | Poliuretan |
|---|---|
| Kolor: | Kolor czerwony |
| Długość: | 30m/rolka |
Zatwierdzony przez RoHS pas poliuretanowy V Łatwy do topienia Łączony płaski pas poliuretanowy
| materiał: | importuj materiał PU; |
|---|---|
| kolor: | kolor czerwony |
| długość: | 30m/rolka |

