Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
Smooth Rough Polyurethane Round Belt Diameter 2mm -20mm Used In Glass
| powierzchnia: | szorstka gładka |
|---|---|
| color: | green orange |
| średnica: | 2mm-20mm |
Red Smooth Polyurethane Round Belt Polishing Line Conveyor Line
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | green orange red |
Green Round Belts Polyurethane Drive Belt Transmission ROHS Approved
| powierzchnia: | surowy |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| średnica: | 6mm |
Welding Polyurethane Round Belt
| material: | PU |
|---|---|
| hardness: | 85 shore A ~90 shore A |
| color: | orange or green |
Urethane Strength Polyurethane Round Belt Abrasion Resistant
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Green Polyurethane Round Belt With Rough Surface Used In Tobacco Transmission Line
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Industrial Polyurethane Round Belt Rough Smooth High Tensile Tear Strength
| material: | PU |
|---|---|
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/ roll 30m/ roll |
| hardness: | 85A-90A |
Green Transparent Polyurethane drive belt smooth and rough surface
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green orange |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Endless Polyurethane Round Belt Smooth / Hardness Round Belts
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU endless round belt |
| surface: | smooth |
Diameter 6mm Round Polyurethane Belts Ceramic Machine Transmission
| length: | 200m/roll |
|---|---|
| color: | orange |
| type: | Pu smooth round belt |

