Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
High Tensile Strength Polyurethane Round Belt , Urethane Drive Belts
| color: | orange |
|---|---|
| material: | 100% TPU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Rough Polyurethane Round Belt Diameter 12mm Used In Machinery
| powierzchnia: | surowy |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| średnica: | 2mm-20mm |
Extruded green round belt , Strong Engine Urethane Belting tear strength
| powierzchnia: | surowy |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| średnica: | 6mm |
TPU Bending Strength Polyurethane Rough Round Belt wear resistant
| longth/roll: | 400m/200m/100m/50m/30m |
|---|---|
| material: | PU |
| heat-resistant moderate: | -30-80 |
Orange color hardness 90A Smooth Polyurethane Round Belt For Industrial Transmission
| color: | red |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Transmission Polyurethane Round Belt Red Smooth Tear Strength Resistance
| color: | red |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Green 85A CVT Transmission Belt Polyurethane Widely Textile
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
Hardness 85A-90APU Round Belt Polyurethane Round Belt Transmission Belt Textile Machines
| hardness: | 85A |
|---|---|
| stretching rate: | 1.5-3% |
| material: | PU |
12mm Hardness 85A Polyurethane Round Belt Strict with quality
| material: | pu |
|---|---|
| hardness: | 85A |
| color: | Dark green |
Green 85A Polyurethane Round Belt Packing Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |

