Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
Diameter 6mm Green 85A Polyurethane Round Belt Ceramic And StonewareProcessing plants
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | PU round belt |
High Heat urethane round belting Hardness 90A Tear Strength
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Smooth Round Urethane Round Belting wear-resistance or Ceramic
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Polyurethane Ceramic Power Transmission Belts With High Stretch
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll 100m/roll 50m/roll 30m/roll |
Diameter 2mm - 20mm Polyurethane Round Belt With Wear - Resistance , 90a Hardness
| material: | PU ,TPU |
|---|---|
| type: | PU round belt |
| surface: | smooth |
Hardness 90A Green Polyurethane Round Belt In Roll Seamless Belt Paper Processing
| hardness: | 90A |
|---|---|
| color: | green |
| stretching rate: | 1.5-3% |
Green Diameter 3mm - 20mm Smooth Polyurethane Round Belt 85a Hardness
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | green |
| heat-resistant: | -30℃~80℃ |
Orange Polyurethane Round Belt High Impact Resistance 85A - 90A Hardness
| kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| twardość: | 85A-90A |
| długo: | 400/rolka |
Good Weatherability Polyurethane Belting Diameter 3mm - 20mm
| twardość: | 85A |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| odporne na ciepło: | -30 ℃ ~ 80 ℃ |
Wide Application Temperature Transmission Urethane Belt For Machine
| hardness: | 85A |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| szybkość rozciągania: | 1,5-3% |

