Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
green color rough and orange color smooth Tear Strength Urethane industrial timing belts High Tensile
| tensile rate: | 0.3kg-31.3kg |
|---|---|
| color: | any color |
| stretching rate: | 1.5%-3% |
Industry Rough Polyurethane Round Belt transmission belt Conveying
| hardness: | 85A |
|---|---|
| color: | Dark Green |
| type: | round belt |
DIN Standard Green Polyurethane V Belt Hardness 90A For Paper Processing
| Główna funkcja: | Transmisja napędu |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |
All Colors Tear Resistance Good Bending Strength Polyurethane V Belt For Conveyor Industrial
| Hardness: | 90 shore A |
|---|---|
| Length: | 30 meter /rolls |
| specification: | A B C M Z |
Ceramic Polyurethane V Belt Packing Machines Low Compression Set
| Główna funkcja: | Transmisja napędu |
|---|---|
| Twardość: | 90 brzeg A |
| Materiał: | PU |
Red 90A Polyurethane V Belt Transmission belt Ceramic industrial
| kolor: | czerwony |
|---|---|
| materiał: | PU |
| twardość: | 90A |
Oil Resistance Polyurethane V Belt , 90A Polyurethane Timing Belts
| Twardość: | 90 brzeg A |
|---|---|
| Długość: | 30 metrów /rolki |
| materiał: | PU |
Przekrój przewodu okrągłego poliuretanu o średnicy 15 mm
| materiał: | PU |
|---|---|
| Długość: | 30 metrów / rolki |
| Twardość: | 85 brzegowy A ~ 90 brzegowy A |
Wytrzymałość na rozciąganie i zerwanie Czerwony poliuretanowy pas V dla przenośników podłogowych i dachowych
| Twardość: | 90 brzegów A |
|---|---|
| Długość: | 30 metrów / rolki |
| materiał: | PU |
Industrial Polyurethane Round Belt , Transmission Conveying Seamless Round Belt 10 × 945mm
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 10mm |

