Wszystkie produkty
-
Poliuretanowa taśma okrągła
-
Pas poliuretanowy V
-
Pasek Super Grip
-
Ochrona kabli podwodnych
-
Walce poliuretanowe
-
Koła poliuretanowe
-
Drukarka sitodrukowa
-
Płyta gumy poliuretanowej
-
Części poliuretanowe
-
Paski z Kevlaru
-
Poliuretan wytłaczany
-
Pasek równoległy
-
Rurka poliuretanowa
-
Poliuretanowy pasek rozrządu
-
Pasek przenośnikowy PVC
-
Urethane Belt Spawarki
-
Mr. Alcioni possamaiCustomer satisfaction products , good service ! -
Mr.Mikewe are very impressed with the quality of the belts you produced. -
Mr. joneyour products are very popular in my markets.
słowa kluczowe [ pu cord ] mecz 198 produkty.
Textile urethane drive belts / urethane round belt transmission line
| color: | green |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Dark green rough power transmission belts For Agricultural machine
| color: | green |
|---|---|
| material: | PU |
| longth: | 300m/roll 200m/roll 100m/roll 30m/roll |
100m Length Rough Round Belting Diameter 6mm Used In Ceramics
| surface: | rough |
|---|---|
| color: | green |
| diameter: | 6mm |
Orange Polyurethane Round Belt Diameter 15mm With Surface Smooth
| color: | orange |
|---|---|
| hardness: | 85A-90A |
| longth: | 400/roll 200m/roll |
Smooth Surface Urethane Round Belting Rohs Approved , Low Compression
| kolor: | Pomarańczowy |
|---|---|
| twardość: | 85A-90A |
| długo: | 30 m/rolka |
Poliuretanowy pasek klinowy A-13/B-17/C-22 Pas transmisyjny Przemysł odporny na zużycie
| twardość: | 90 A |
|---|---|
| materiał: | POLIURETAN |
| odporne na ciepło: | -30 ℃-80 ℃ |
Transparent Polyurethane Round Belt Strong Engine Urethane Belting Material
| powierzchnia: | surowy |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| średnica: | 6mm |
80A - 98A Polyurethane Round Belt For Printing And Packing Machine
| twardość: | 85A |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| szybkość rozciągania: | 1,5-3% |
Napędowy okrągły pas poliuretanowy szeroko stosowany w tekstyliach, o chropowatej powierzchni
| twardość: | 85A-90A |
|---|---|
| kolor: | Zielony |
| szybkość rozciągania: | 1,5-3% |
any color 4mm - 8mm Yellow Polyurethane Round Belt / Pearl Skipping Rope
| hardness: | 85A-90A |
|---|---|
| material: | PU |
| export: | shanghai |

